tworzenie stron internetowych

Tworzymy
profesjonalne i nowoczesne
strony internetowe

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić prowadzenie biznesu bez strony internetowej. Ludzie szukają marek, firm, produktów i usług przez internet.

Strona www powinna być zatem najlepszą wizytówką twojej firmy. Wizytówką która zwiększa sprzedaż, generuje zamówienia, tworzy dobry wizerunek lub spełnia inny cel, do którego została stworzona.

Aby tak było należy zadbać nie tylko o jej graficzny wygląd ale również o jej aspekty techniczne. W Rock The Web kładziemy na to spory nacisk. Czy strona szybko się ładuje, czy jest responsywna(przystosowana pod różne urządzenia), czy jest zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania?

Wszystko to, składa się na wrażenie jakie wywiera strona na użytkowniku i w dużym stopniu decyduje o tym czy użytkownik skontaktuje się z tobą, zapozna się z ofertą i kupi twój produkt.

Nie zwlekaj! Zamów stworzenie strony internetowej już teraz!

Oferta

Indywidualny projekt graficzny

Projektowanie stron internetowych to nie tylko atrakcyjna grafika. Projektujemy strony, aby były funkcjonalne i spełniały cel, który został przed nimi postawiony. Umieszczenie elementów, wybór kolorów, fontów oraz zdjęć nie jest przypadkowy. Przemyślana, dobrze zaprojektowana strona jest podstawą dobrej reklamy w internecie.

Responsywne strony

Bezpowrotnie mineły czasy, gdy z internetu korzystaliśmy tylko na komputerze. Smartfony i tablety wymusiły na twórcach stron internetowych, dostosowywanie ich wyglądu do właśnie tych urządzeń. Tworzenie responsywnych stron jest naszym standardem. Zadbamy o to aby twoja strona wyglądała dobrze na każdym ekranie.

Optymalizacja pod kątem pozycjonowania

Jednym z czynników wpływających na pozycję twojej strony w wyszukiwarce jest jej odpowiednia optymalizacja. Co to oznacza? Wyszukiwarka przy ustalaniu rankingu bierze pod uwagę m.in czas ładowania strony, jej strukturę, przystosowanie pod urządzenia mobilne. Jest to solidna podstawa do dalszego pozycjonowania. Sprawimy, że Google od początku polubi twoją stronę.

System zarządzania treścią CMS - WordPress

Chciałbyś edytować treść na stronie bez konieczności proszenia o to programistę? Nasze strony są wyposażone w system CMS – WordPress. Oznacza to, że logując się do panelu administracyjnego masz możliwość łatwej aktualizacji tekstów, podmiany zdjęć, dodania produktu lub zmiany innych elementów na stronie.

Odpowiednie zabezpieczenie

Nie trzeba nikogo przekonywać, że odpowiednie zabezpieczenie jest koniecznością w internecie. Dotyczy to również twojej witryny. Wdrażamy rozwiązania, poprawiające bezpieczeństwo i chroniące twoją stronę przed hackerami oraz spamerami.

Możliwość dalszej rozbudowy

Wraz z rozwojem twojej firmy, może się okazać, że na stronie potrzebne są nowe funkcjonalności (blog, sklep, live chat). To świetna wiadomość! Z przyjemnością rozbudujemy twoją stronę o nowe moduły.

Portfolio

Z przyjemnością prezentujemy projekty, które wdrożyliśmy. Jesteśmy dumni z tego, że możemy pomagać ludziom promować ich biznes.

Z wieloma firmami i organizacjami łączy nas długotrwała współpraca. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, ponieważ cenimy sobie dobre relacje.

zobacz

Cennik

Każdy projekt strony internetowej wyceniamy indywidualnie. To ile kosztuje strona internetowa jest uzależnione od stopnia jej skomplikowania, ilości podstron oraz funkcjonalności.

Jeśli jesteś zainteresowany konkretną ceną - wypełnij brief, a my prześlemy Tobie wycenę całkowicie za darmo!

Abyś mógł lepiej dostosować budżet do swoich potrzeb oraz wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcje, przedstawiamy poniżej przykładowe warianty stron www oraz ich funkcjonalności.

Podstawowa

Strona zawierająca podstawowe informacje o firmie. Idealna dla firm rozpoczynających swoją działalność.

 • doneindywidualny projekt graficzny
  (do 4 unikalnych podstron)
 • donestrona responsywna, przystosowana pod urządzenia mobilne
 • donestrona kompatybilna ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami
 • donesystem do zarządzania treścią CMS
 • doneoptymalizacja pod kątem pozycjonowania

Standardowa

Idealne rozwiązanie dla firm, które oprócz podstawowych informacji chcą prezentować swoje produkty, realizacje lub prowadzić firmowego bloga (aktualności).

 • doneindywidualny projekt graficzny
  (5 - 7 unikalnych podstron)
 • donestrona responsywna, przystosowana pod urządzenia mobilne
 • donestrona kompatybilna ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami
 • donesystem do zarządzania treścią CMS
 • doneoptymalizacja pod kątem pozycjonowania
 • doneportfolio
 • doneblog / aktualności
 • doneformularz kontaktowy
 • donemapa Google

Zaawansowana /
Sklep internetowy

Oferta skierowana dla sklepów internetowych oraz rozbudowanych stron internetowych.

 • doneindywidualny projekt graficzny
  (od 8 unikalnych podstron)
 • donestrona responsywna, przystosowana pod urządzenia mobilne
 • donestrona kompatybilna ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami
 • donesystem do zarządzania treścią CMS
 • doneoptymalizacja pod kątem pozycjonowania
 • donesklep internetowy
 • doneportfolio
 • doneblog / aktualności
 • doneformularz kontaktowy
 • donemapa Google
 • donelive chat
 • doneinne funkcjonalności

Chcesz otrzymać dokładną wycenę strony internetowej?

Wypełnij krótki brief, a wycenę otrzymasz w ciągu 24h całkowicie za darmo!

input

Jak pracujemy?

Obecnie wszyscy od firm oczekujemy przede wszystkim uczciwości. Z tego powodu w pracy z klientami stawiamy na transparentność. Chcemy, abyś wiedział w jaki sposób pracujemy.

Określamy wymagania

To bardzo ważny etap. Wszystko co wypracujemy na tym etapie wpłynie na końcowy efekt. Im więcej udzielisz nam informacji, tym lepiej będziemy mogli wykonać swoją pracę.

Zwyczajowo prosimy o wypełnienie krótkiego briefu. Pozwoli nam to poznać twoją firmę, grupę odbiorców i cel jaki ma spełniać strona www.

Wysyłamy wycenę

Na podstawie briefu przedstawiamy propozycję struktury strony, funkcjonalności oraz technologii z wykorzystaniem, której zostanie stworzona.

Całość wyceniamy oraz przesyłamy tobie do akceptacji.

Projektujemy

Intuicyjna nawigacja, przejrzysta struktura oraz aktrakcyjna i spójna grafika. Stawiamy się w roli twojego klienta i łączymy wszystkie te elementy, aby stworzyć projekt, odpowiadający na potrzeby twoich użytkowników.

Wykonujemy makiety poszczególnych podstron i wysyłamy tobie do akceptacji.

Wdrażamy i testujemy

Zaczynamy prace programistyczne. Projekt graficzny przekształacamy w funkcjonalną stronę internetową.

Podczas pisania kodu bierzemy pod uwagę kwestię kompatybiloności z różnymi przeglądarkami oraz urządzeniami mobilnymi. Po okresie testów oddajemy gotową witrynę w twoje ręce.

Opinie naszych klientów

 • Anna Kertyczak Anna Kertyczak
  gradegradegradegradegrade

  Rzadko zdarza się, że z kimś rozumiemy się w mig, zwłaszcza jeśli jest to osoba od zadań internetowych. Bartek z Rock the Web nie tylko wykonuje wszystkie nasze internetowe zachcianki, ale proponuje rozwiązania praktyczne, które nam nie przyszłyby do głowy. Z czystą przyjemnością polecam współpracę z nim wszystkim, którzy chcą zmienić swój wizerunek w sieci i lepiej trafiać do swoich odbiorców.

 • W Szuwarach
  gradegradegradegradegrade

  Bardzo polecam. Pan Bartek budował dla nas stronę wszuwarach.pl na PrestaShop według naszego projektu graficznego i wyszło świetnie. Projekt był dość skomplikowany (grafika, dodatkowe funkcjonalności, blog), ale udało się uzyskać oczekiwany efekt, a strona działa płynnie i szybko. Wielki plus za doradzenie wielu ciekawych i praktycznych rozwiązań, cierpliwość, rzetelność, komunikatywność. Z czystym sumieniem dajemy 5 gwiazdek :-)

 • Brak zdjęcia Igor Piotrowski
  gradegradegradegradegrade

  Rock The Web --> !! trzy różne strony www !! ; za każdym razem byłem bardzo zadowolony z wykonanej usługi oraz kontaktu z Panem Bartoszem ; Serdecznie i z czystym sumieniem mogę polecić ROCK THE WEB !

 • Andrij Fil Andrij Fil
  gradegradegradegradegrade

  Wspólnie realizowaliśmy już kilka projektów. Współpraca z Rock The Web to duża przyjemność - komunikacja jest doskonała, techniczny background również. Polecam.

 • Brak zdjęcia Katarzyna Glinianowicz
  gradegradegradegradegrade

  Strona internetowa wykonana bardzo profesjonalnie, atrakcyjna pod względem estetycznym oraz niezmiernie funkcjonalna. Polecam Rock The Web!

 • Rafał Warniełło Rafał Warniełło
  gradegradegradegradegrade

  Bartek z Rock The Web posiada ogromną wiedzę o projektowaniu i wdrażaniu stron i sklepów internetowych. Zawsze służy ekspercką radą i tworzy perfekcyjnie działające produkty cyfrowe. Współpracowałem z nim przy kilku większych serwisach i zawsze było to bardzo pozytywne doświadczenie. Polecam ogromnie Bartka i jego agencję Rock The Web.

 • Brak zdjęcia MagresNET
  gradegradegradegradegrade

  Profesjonalna obsługa, szybka pomoc, ciekawe sugestie w trakcie pracy nad stronami internetowymi i reklamami Google / YT. Polecamy!

 • Brak zdjęcia Fundacja Liderzy Przemian
  gradegradegradegradegrade

Dodaj opinię